MMF-25BRD1K
YageoYageo
MMF-25BRD1K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1K OHM 0.1% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MMF-25BRD1K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMF-25BRD1K
Αριθμός εξαρτήματος MMF-25BRD1K Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1K OHM 0.1% 1/4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174210 pcs Φύλλο δεδομένων MMF-25BRD1K.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Σειρά MMF Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MMF-25BRD12K
MMF-25BRD12K
Κατασκευαστές: Yageo
Περιγραφή: RES SMD 12K OHM 0.1% 1/4W MELF
Σε απόθεμα: 190206 pcs
Κατεβάστε: MMF-25BRD12K.pdf
RFQ
MMF-25BRD150R
MMF-25BRD150R
Περιγραφή: RES SMD 150 OHM 0.1% 1/4W MELF
Κατεβάστε: MMF-25BRD150R.pdf
RFQ
MMF-25BRD1K5
MMF-25BRD1K5
Περιγραφή: RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/4W MELF
Κατεβάστε: MMF-25BRD1K5.pdf
MMF-25BRD220R
MMF-25BRD220R
Περιγραφή: RES SMD 220 OHM 0.1% 1/4W MELF
Κατεβάστε: MMF-25BRD220R.pdf
MMF-25BRD20K
MMF-25BRD20K
Περιγραφή: RES SMD 20K OHM 0.1% 1/4W MELF
Κατεβάστε: MMF-25BRD20K.pdf
MMF-25BRD1K8
MMF-25BRD1K8
Περιγραφή: RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/4W MELF
Κατεβάστε: MMF-25BRD1K8.pdf
MMF-25BRD120R
MMF-25BRD120R
Περιγραφή: RES SMD 120 OHM 0.1% 1/4W MELF
Κατεβάστε: MMF-25BRD120R.pdf
MMF-25BRD1K2
MMF-25BRD1K2