MFR50SFTE52-2R2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR50SFTE52-2R2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR50SFTE52-2R2 Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3130515 pcs Φύλλο δεδομένων MFR50SFTE52-2R2.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 2.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR50SFTE52-2M94
MFR50SFTE52-2M94
Σε απόθεμα: 2703397 pcs
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2M94.pdf
RFQ
MFR50SFTE52-2R
MFR50SFTE52-2R