MFR50SFTE52-2R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR50SFTE52-2R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR50SFTE52-2R Κατασκευαστής Yageo
Διαθέσιμη ποσότητα 3093973 pcs Φύλλο δεδομένων MFR50SFTE52-2R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 2 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR50SFTE52-2M94
MFR50SFTE52-2M94
Σε απόθεμα: 2703397 pcs
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2M94.pdf
RFQ
MFR50SFTE52-2R05
MFR50SFTE52-2R05
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2R05.pdf
RFQ
MFR50SFTE52-2M74
MFR50SFTE52-2M74
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2M74.pdf
MFR50SFTE52-2R15
MFR50SFTE52-2R15
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2R15.pdf
MFR50SFTE52-2M7
MFR50SFTE52-2M7
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2M7.pdf
MFR50SFTE52-2M8
MFR50SFTE52-2M8
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2M8.pdf
MFR50SFTE52-2R1
MFR50SFTE52-2R1
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2R1.pdf
MFR50SFTE52-2R26
MFR50SFTE52-2R26
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2R26.pdf
MFR50SFTE52-2M67
MFR50SFTE52-2M67
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2M67.pdf
MFR50SFTE52-2R21
MFR50SFTE52-2R21
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2R21.pdf
MFR50SFTE52-2R2
MFR50SFTE52-2R2
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2R2.pdf
MFR50SFTE52-2M87
MFR50SFTE52-2M87
Κατεβάστε: MFR50SFTE52-2M87.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών