MFR100FTF52-3K48
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR100FTF52-3K48.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR100FTF52-3K48 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1838377 pcs Φύλλο δεδομένων MFR100FTF52-3K48.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 3.48 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3.48 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film