MFR100FTF52-3K32
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES MF 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MFR100FTF52-3K32.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MFR100FTF52-3K32 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES MF 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1683490 pcs Φύλλο δεδομένων MFR100FTF52-3K32.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Σειρά MFR Λειτουργία του πίνακα 3.32 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3.32 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MFR100FTF52-3K4
MFR100FTF52-3K4
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Σε απόθεμα: 1782203 pcs
Κατεβάστε: MFR100FTF52-3K4.pdf
RFQ
MFR100FTF52-3K3
MFR100FTF52-3K3
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: MFR100FTF52-3K3.pdf
RFQ
MFR100FTF52-3K57
MFR100FTF52-3K57
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: MFR100FTF52-3K57.pdf
MFR100FTF52-3K
MFR100FTF52-3K
Περιγραφή: RES MF 1W 1% AXIAL