KNP3WSJB-52-0R15
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP3WSJB-52-0R15.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP3WSJB-52-0R15 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 670262 pcs Φύλλο δεδομένων KNP3WSJB-52-0R15.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 150 mOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 150 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound