KNP3WSJB-52-0R1
YageoYageo
Yageo
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES WW 3W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: KNP3WSJB-52-0R1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KNP3WSJB-52-0R1 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES WW 3W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 716262 pcs Φύλλο δεδομένων KNP3WSJB-52-0R1.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Σειρά KNP Λειτουργία του πίνακα 100 mOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
Λεπτομερής περιγραφή 100 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KNP300JT-52-7R5
KNP300JT-52-7R5
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 751006 pcs
Κατεβάστε: KNP300JT-52-7R5.pdf
RFQ
KNP3WSJB-52-0R18
KNP3WSJB-52-0R18
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Κατεβάστε: KNP3WSJB-52-0R18.pdf
RFQ
KNP3WSJB-52-0R13
KNP3WSJB-52-0R13
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Κατεβάστε: KNP3WSJB-52-0R13.pdf
KNP3WSJB-52-0R11
KNP3WSJB-52-0R11
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Κατεβάστε: KNP3WSJB-52-0R11.pdf
KNP3WSJB-52-0R16
KNP3WSJB-52-0R16
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Κατεβάστε: KNP3WSJB-52-0R16.pdf
KNP300JT-52-75R
KNP300JT-52-75R
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Κατεβάστε: KNP300JT-52-75R.pdf
KNP3WSJB-52-0R12
KNP3WSJB-52-0R12
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL
Κατεβάστε: KNP3WSJB-52-0R12.pdf
KNP3WSJB-52-0R15
KNP3WSJB-52-0R15
Περιγραφή: RES WW 3W 5% AXIAL