AHP500JB-0R82
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.82 OHM
Φύλλα δεδομένων: AHP500JB-0R82.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHP500JB-0R82
Αριθμός εξαρτήματος AHP500JB-0R82 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.82 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105052 pcs Φύλλο δεδομένων AHP500JB-0R82.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHP
Λειτουργία του πίνακα 820 mOhms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges μόλυβδος Style Wire Leads
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 820 mOhms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound