AHP500JB-0R75
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.75 OHM
Φύλλα δεδομένων: AHP500JB-0R75.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHP500JB-0R75
Αριθμός εξαρτήματος AHP500JB-0R75 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.75 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116391 pcs Φύλλο δεδομένων AHP500JB-0R75.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHP
Λειτουργία του πίνακα 750 mOhms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges μόλυβδος Style Wire Leads
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 750 mOhms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound