AHA500FB-1R02
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.02 OHM
Φύλλα δεδομένων: AHA500FB-1R02.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA500FB-1R02
Αριθμός εξαρτήματος AHA500FB-1R02 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.02 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70302 pcs Φύλλο δεδομένων AHA500FB-1R02.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 1.02 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.02 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor
Σύνθεση Wirewound Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AHA500FB-1R1
AHA500FB-1R1
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
Σε απόθεμα: 82583 pcs
Κατεβάστε: AHA500FB-1R1.pdf
RFQ
AHA500FB-1R15
AHA500FB-1R15
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-1R15.pdf
RFQ
AHA500FB-1R
AHA500FB-1R
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0 OHM 1