AHA500FB-1R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0 OHM 1
Φύλλα δεδομένων: AHA500FB-1R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AHA500FB-1R
Αριθμός εξαρτήματος AHA500FB-1R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0 OHM 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71519 pcs Φύλλο δεδομένων AHA500FB-1R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Σειρά AHA
Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor
Σύνθεση Wirewound Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AHA500FB-1R1
AHA500FB-1R1
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.1 OHM 1
Σε απόθεμα: 82583 pcs
Κατεβάστε: AHA500FB-1R1.pdf
RFQ
AHA500FB-19R6
AHA500FB-19R6
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 19.6 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-19R6.pdf
RFQ
AHA500FB-18R7
AHA500FB-18R7
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 18.7 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-18R7.pdf
AHA500FB-1R07
AHA500FB-1R07
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.07 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-1R07.pdf
AHA500FB-19R1
AHA500FB-19R1
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 19.1 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-19R1.pdf
AHA500FB-191R
AHA500FB-191R
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 191 OHM 1
Κατεβάστε: AHA500FB-191R.pdf
AHA500FB-1R15
AHA500FB-1R15
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.15 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-1R15.pdf
AHA500FB-1R13
AHA500FB-1R13
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.13 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-1R13.pdf
AHA500FB-1K
AHA500FB-1K
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.0K OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-1K.pdf
AHA500FB-1R05
AHA500FB-1R05
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.05 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-1R05.pdf
AHA500FB-1R02
AHA500FB-1R02
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.02 OHM
Κατεβάστε: AHA500FB-1R02.pdf
AHA500FB-196R
AHA500FB-196R
Περιγραφή: RESISTOR CHASSIS MOUNT 196 OHM 1
Κατεβάστε: AHA500FB-196R.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών