Y1745100R000A3R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y1745100R000A3R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 100OHM 0.05% 1/4W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: Y1745100R000A3R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1745100R000A3R Κατασκευαστής Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Περιγραφή RES SMD 100OHM 0.05% 1/4W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5176 pcs Φύλλο δεδομένων Y1745100R000A3R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W
Τάσης - Ανάλυση SMD Πάχος (Max) ±0.2ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Σειρά SMR1DZ
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2512 J-Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή Y1745100R000A3R
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 100 Ohm ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.05% Περιγραφή RES SMD 100OHM 0.05% 1/4W J LEAD