Y1745100R000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SMR1DZ 100R000 TCR0.2 1.0% S T
Φύλλα δεδομένων: Y1745100R000F9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y1745100R000F9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή SMR1DZ 100R000 TCR0.2 1.0% S T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3129 pcs Φύλλο δεδομένων Y1745100R000F9R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD, Stand Off Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Σειρά SMR1DZ Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2512 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive Metal Foil