XC5VSX95T-3FFG1136C
XilinxXilinx
Xilinx
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Xilinx
Περιγραφή προϊόντος IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA
Φύλλα δεδομένων: 1.XC5VSX95T-3FFG1136C.pdf2.XC5VSX95T-3FFG1136C.pdf3.XC5VSX95T-3FFG1136C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XC5VSX95T-3FFG1136C Κατασκευαστής Xilinx
Τάσης - Προμήθεια 0.95 V ~ 1.05 V Συνολική μνήμη RAM Bits 8994816
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1136-FCBGA (35x35) Σειρά Virtex®-5 SXT
Συσκευασία / υπόθεση 1136-BBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TJ)