XC5VSX95T-2FF1136I
XilinxXilinx
XC5VSX95T-2FF1136I Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Xilinx
Περιγραφή προϊόντος IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA
Φύλλα δεδομένων: 1.XC5VSX95T-2FF1136I.pdf2.XC5VSX95T-2FF1136I.pdf3.XC5VSX95T-2FF1136I.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 17 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XC5VSX95T-2FF1136I Κατασκευαστής Xilinx
Τάσης - Προμήθεια 0.95 V ~ 1.05 V Συνολική μνήμη RAM Bits 8994816
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1136-FCBGA (35x35) Σειρά Virtex®-5 SXT
Συσκευασία / υπόθεση 1136-BBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TJ)