0805N153J500CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.015UF 50V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805N153J500CT.pdf2.0805N153J500CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805N153J500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 50V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 426238 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805N153J500CT.pdf2.0805N153J500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1592-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 0.015µF