0805N470K501NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805N470K501NT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805N470K501NT.pdf2.0805N470K501NT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805N470K501NT Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 907758 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805N470K501NT.pdf2.0805N470K501NT.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.054" (1.37mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 1763-1105-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 47pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 47pF