0805B683K500CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805B683K500CT.pdf2.0805B683K500CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805B683K500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1517249 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805B683K500CT.pdf2.0805B683K500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 1292-1588-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 38 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 0.068µF