0805B473K500CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805B473K500CT.pdf2.0805B473K500CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805B473K500CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2539521 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805B473K500CT.pdf2.0805B473K500CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.028" (0.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 0805B473K500CT-ND
Q8125803
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 0.047µF