0402F684M6R3CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0402 MLCC Y5V 0.68UF 20% 6.3V
Φύλλα δεδομένων: 0402F684M6R3CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0402F684M6R3CT Κατασκευαστής Walsin Technology
Περιγραφή 0402 MLCC Y5V 0.68UF 20% 6.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5136810 pcs Φύλλο δεδομένων 0402F684M6R3CT.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 0.68µF