0402L020SLKR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0402L020SLKR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402
Φύλλα δεδομένων: 0402L020SLKR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0402L020SLKR
Αριθμός εξαρτήματος 0402L020SLKR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 6V 200MA 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74760 pcs Φύλλο δεδομένων 0402L020SLKR.pdf
Τάσης - Max 6V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 1s Πάχος (Max) 0.024" (0.60mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά POLY-FUSE®, LoRho
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 1.25 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 100 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric), Concave Αλλα ονόματα F5757DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 200mA Ih Surface Mount 0402 (1005 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 500mA Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA εγκρίσεις cURus, TUV