658-45ABT4
Wakefield-VetteWakefield-Vette
658-45ABT4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Wakefield-Vette
Περιγραφή προϊόντος HEATSINK CPU 28MM SQ BLK W/TAPE
Φύλλα δεδομένων: 1.658-45ABT4.pdf2.658-45ABT4.pdf3.658-45ABT4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 658-45ABT4
Αριθμός εξαρτήματος 658-45ABT4 Κατασκευαστής Wakefield-Vette
Περιγραφή HEATSINK CPU 28MM SQ BLK W/TAPE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 5487 pcs Φύλλο δεδομένων 1.658-45ABT4.pdf2.658-45ABT4.pdf3.658-45ABT4.pdf
Πλάτος 1.100" (27.94mm) Τύπος Top Mount
Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό - Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow 6.00°C/W @ 200 LFM
Σχήμα Square, Pin Fins Σειρά 658
Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία 3.0W @ 50°C πακέτο Ψύξη BGA
Αλλα ονόματα 345-1071 υλικό Finish Black Anodized
Υλικό Aluminum Μήκος 1.100" (27.94mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS non-compliant Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 0.450" (11.43mm)
Διάμετρος - Λεπτομερής περιγραφή Heat Sink BGA Aluminum 3.0W @ 50°C Top Mount
Μέθοδος συνημμένο Thermal Tape, Adhesive (Included)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
658-45ABT4E
658-45ABT4E
Κατασκευαστές: Wakefield-Vette
Σε απόθεμα: 67413 pcs
Κατεβάστε: 658-45ABT4E.pdf
RFQ
658-60ABT1E
658-60ABT1E
Σε απόθεμα: 63940 pcs
Κατεβάστε: 658-60ABT1E.pdf
RFQ
658-35ABT6
658-35ABT6
Κατεβάστε: 658-35ABT6.pdf
658-36 R/B
658-36 R/B
Κατασκευαστές: E-Z-Hook
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO PROBE 36"