658-45ABT3
Wakefield-VetteWakefield-Vette
658-45ABT3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Wakefield-Vette
Περιγραφή προϊόντος HEATSINK CPU 28MM SQ BLK W/TAPE
Φύλλα δεδομένων: 1.658-45ABT3.pdf2.658-45ABT3.pdf3.658-45ABT3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 658-45ABT3
Αριθμός εξαρτήματος 658-45ABT3 Κατασκευαστής Wakefield-Vette
Περιγραφή HEATSINK CPU 28MM SQ BLK W/TAPE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60967 pcs Φύλλο δεδομένων 1.658-45ABT3.pdf2.658-45ABT3.pdf3.658-45ABT3.pdf
Πλάτος 1.100" (27.94mm) Τύπος Top Mount
Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό - Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow 6.00°C/W @ 200 LFM
Σχήμα Square, Pin Fins Σειρά 658
Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία 3.0W @ 50°C πακέτο Ψύξη BGA
Αλλα ονόματα 345-1097
65845ABT3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
υλικό Finish Black Anodized Υλικό Aluminum
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 1.100" (27.94mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 0.450" (11.43mm)
Διάμετρος - Λεπτομερής περιγραφή Heat Sink BGA Aluminum 3.0W @ 50°C Top Mount