FKP1U003304C00JSSD
WIMAWIMA
FKP1U003304C00JSSD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: WIMA
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 330PF 5% 2KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: FKP1U003304C00JSSD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FKP1U003304C00JSSD Κατασκευαστής WIMA
Περιγραφή CAP FILM 330PF 5% 2KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 313754 pcs Φύλλο δεδομένων FKP1U003304C00JSSD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1928-1179
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 330pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT