FKP1U002204B00MSSD
WIMAWIMA
FKP1U002204B00MSSD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: WIMA
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 220PF 20% 2KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: FKP1U002204B00MSSD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FKP1U002204B00MSSD Κατασκευαστής WIMA
Περιγραφή CAP FILM 220PF 20% 2KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 431748 pcs Φύλλο δεδομένων FKP1U002204B00MSSD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Ανοχή ±20% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1928-1177
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 220pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 220pF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT