VLMY3001-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMY3001-GS08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD
Φύλλα δεδομένων: VLMY3001-GS08.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VLMY3001-GS08
Αριθμός εξαρτήματος VLMY3001-GS08 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 5914 pcs Φύλλο δεδομένων VLMY3001-GS08.pdf
Μήκος κύματος - Peak 585nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 588nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.8V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-PLCC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00mm L x 2.80mm W
Σειρά VLM.3 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Αξιολόγηση 13mcd
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 1.85mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Yellow 588nm LED Indication - Discrete 1.8V 2-SMD, J-Lead Τρέχουσες - Test 2mA