VLMY233T2V2-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMY233T2V2-GS08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος LED YELLOW SMD MINILED SMD
Φύλλα δεδομένων: VLMY233T2V2-GS08.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VLMY233T2V2-GS08 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 365900 pcs Φύλλο δεδομένων VLMY233T2V2-GS08.pdf
Μήκος κύματος - Peak 591nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 589nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.15V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD MiniLED Μέγεθος / Διαστάσεις 2.20mm L x 1.40mm W
Σειρά MiniLED Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα VLMY233T2V2-GS08CT
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 650mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Διαφάνεια φακού - Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 1.40mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Yellow 589nm LED Indication - Discrete 2.15V 2-SMD, J-Lead Τρέχουσες - Test 20mA