TCET4600G
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
TCET4600G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TCET4600G
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5.3KV 4CH TRANS 16DIP
Φύλλα δεδομένων: TCET4600G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TCET4600G
Αριθμός εξαρτήματος TCET4600G Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 66469 pcs Φύλλο δεδομένων TCET4600G.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 70V Τάσης - Απομόνωση 5300Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.25V VCE Κορεσμός (Max) 300mV
Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση Ώρας (Τύπος) 6µs, 5µs Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-DIP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 3µs, 4.7µs
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.400", 10.16mm)
Τύπος εξόδου Transistor Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 4 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου AC, DC
Λεπτομερής περιγραφή Optoisolator Transistor Output 5300Vrms 4 Channel 16-DIP Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 20% @ 5mA
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) 300% @ 5mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 50mA
Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 60mA