TCET4600
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TCET4600
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5.3KV 4CH TRANS 16-DIP
Φύλλα δεδομένων: TCET4600.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TCET4600
Αριθμός εξαρτήματος TCET4600 Κατασκευαστής Vishay / Semiconductor - Opto Division
Διαθέσιμη ποσότητα 93915 pcs Φύλλο δεδομένων TCET4600.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 70V Τάσης - Απομόνωση 5300Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.25V VCE Κορεσμός (Max) 300mV
Ενεργοποίηση / Απενεργοποίηση Ώρας (Τύπος) 6µs, 5µs Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-DIP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 3µs, 4.7µs
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Τύπος εξόδου Transistor Αλλα ονόματα 751-1372-5
TCET4600-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C Αριθμός καναλιών 4
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου AC, DC Λεπτομερής περιγραφή Optoisolator Transistor Output 5300Vrms 4 Channel 16-DIP
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 20% @ 5mA Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) 300% @ 5mA
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 50mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 60mA