Y607250R0000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 50 OHM 0.1% 1/5W RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y607250R0000B9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y607250R0000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 50 OHM 0.1% 1/5W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2347 pcs Φύλλο δεδομένων Y607250R0000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Σειρά VHP203 Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.490" (12.44mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil