Y607250R0000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 50 OHM 1/5W 0.1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: Y607250R0000B0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y607250R0000B0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 50 OHM 1/5W 0.1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6946 pcs Φύλλο δεδομένων Y607250R0000B0L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Σειρά VHP203 Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.395" (10.03mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil