Y472528R0000B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 28 OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y472528R0000B9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y472528R0000B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 28 OHM 0.1% 3/4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1234 pcs Φύλλο δεδομένων Y472528R0000B9L.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 28 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 28 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil