Y472525R0000D0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 25 OHM 3/4W .5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y472525R0000D0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y472525R0000D0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 25 OHM 3/4W .5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1667 pcs Φύλλο δεδομένων Y472525R0000D0L.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Σειρά HZ Λειτουργία του πίνακα 25 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 25 Ohms ±0.5% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil