Y4700672R841B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 672.841 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y4700672R841B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 672.841 OHM 0.1% 0.3W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6157 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Σειρά AUR Λειτουργία του πίνακα 672.841 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Χαρακτηριστικά Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 672.841 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil