Y470050R1439B9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 50.1439 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y470050R1439B9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 50.1439 OHM 0.1% 0.3W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5728 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Σειρά AUR Λειτουργία του πίνακα 50.1439 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Χαρακτηριστικά Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50.1439 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil