Y4053100R000K0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y4053100R000K0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5484 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm)
Σειρά Accutrim™1240W Resistive Υλικό Metal Foil
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Bulk Αριθμό των στροφών 21
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment