Y40478K20000F0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 8.2K OHM 1% 1/10W 1505
Φύλλα δεδομένων: Y40478K20000F0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y40478K20000F0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 8.2K OHM 1% 1/10W 1505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19067 pcs Φύλλο δεδομένων Y40478K20000F0W.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Σειρά V15X5PT Λειτουργία του πίνακα 8.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil