Y40255R00000F9R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010
Φύλλα δεδομένων: Y40255R00000F9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y40255R00000F9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8989 pcs Φύλλο δεδομένων Y40255R00000F9R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Σειρά FRSM Λειτουργία του πίνακα 5 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα 804-1098-2
Y40255R00000F9R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil