Y402552K3000F9R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FRSM2010 52K300 TCR0.2 1% S T
Φύλλα δεδομένων: Y402552K3000F9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y402552K3000F9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή FRSM2010 52K300 TCR0.2 1% S T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2977 pcs Φύλλο δεδομένων Y402552K3000F9R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Σειρά FRSM Λειτουργία του πίνακα 52.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 52.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Non-Inductive Metal Foil