Y4013415R000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 415 OHM 0.1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: Y4013415R000B9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y4013415R000B9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 415 OHM 0.1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12860 pcs Φύλλο δεδομένων Y4013415R000B9W.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Σειρά FRST Λειτουργία του πίνακα 415 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 415 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil