Y4013400R000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FRST0603 400R00 TCR2.5 0.1% S T
Φύλλα δεδομένων: Y4013400R000B9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y4013400R000B9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή FRST0603 400R00 TCR2.5 0.1% S T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3136 pcs Φύλλο δεδομένων Y4013400R000B9R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2.5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Σειρά FRST Λειτουργία του πίνακα 400 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 220°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 400 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Non-Inductive Metal Foil Σύνθεση Metal Foil