Y21234R30000Q0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y21234R30000Q0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Vishay Precision Group
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 4.3 OHM 0.02% 8W TO220-4
Φύλλα δεδομένων: Y21234R30000Q0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y21234R30000Q0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 4.3 OHM 0.02% 8W TO220-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5454 pcs Φύλλο δεδομένων Y21234R30000Q0L.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-4 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Σειρά VPR221SZ Λειτουργία του πίνακα 4.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4, SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.158" (4.01mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.3 Ohms ±0.02% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil