Y212340R0000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VPR221SZ 40R0000 0.01%
Φύλλα δεδομένων: Y212340R0000T0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y212340R0000T0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VPR221SZ 40R0000 0.01% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2298 pcs Φύλλο δεδομένων Y212340R0000T0L.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-4 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
Σειρά VPR221SZ Λειτουργία του πίνακα 40 Ohms
Ισχύς (Watts) 8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-4, SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.158" (4.01mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 40 Ohms ±0.01% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil