Y174636K5000Q9R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 36.5K OHM 0.4W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: Y174636K5000Q9R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y174636K5000Q9R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 36.5K OHM 0.4W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8872 pcs Φύλλο δεδομένων Y174636K5000Q9R.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Σειρά SMR3DZ Λειτουργία του πίνακα 36.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 3017 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 36.5 kOhms ±0.02% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil