Y174634R0000F9L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 34 OHM 1% 0.6W J LEAD
Φύλλα δεδομένων: Y174634R0000F9L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y174634R0000F9L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 34 OHM 1% 0.6W J LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14383 pcs Φύλλο δεδομένων Y174634R0000F9L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±0.2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Σειρά SMR3DZ Λειτουργία του πίνακα 34 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 3017 J-Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 34 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil