Y172810R1000F0L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 10.1 OHM 1.5W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y172810R1000F0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y172810R1000F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 10.1 OHM 1.5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1004 pcs Φύλλο δεδομένων Y172810R1000F0L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 10.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10.1 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil