Y17271K01000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 1.01K OHM 1.25W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: Y17271K01000F0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y17271K01000F0L Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 1.01K OHM 1.25W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1171 pcs Φύλλο δεδομένων Y17271K01000F0L.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Σειρά H Λειτουργία του πίνακα 1.01 kOhms
Ισχύς (Watts) 1.25W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial - 4 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.01 kOhms ±1% 1.25W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil