Y161231R6000B9W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 31.6 OHM 0.1% 0.4W 2512
Φύλλα δεδομένων: Y161231R6000B9W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y161231R6000B9W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES SMD 31.6 OHM 0.1% 0.4W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11092 pcs Φύλλο δεδομένων Y161231R6000B9W.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 31.6 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 31.6 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil