Y161230K1000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VSM2512 30K100 TCR2 1.0% B T
Φύλλα δεδομένων: Y161230K1000F0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y161230K1000F0R Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VSM2512 30K100 TCR2 1.0% B T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2346 pcs Φύλλο δεδομένων Y161230K1000F0R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 30.1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.4W Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 30.1 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil