Y14964K02000Q0W
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VSM1206 4K0200 TCR2 0.02% B W
Φύλλα δεδομένων: Y14964K02000Q0W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Y14964K02000Q0W Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή VSM1206 4K0200 TCR2 0.02% B W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5110 pcs Φύλλο δεδομένων Y14964K02000Q0W.pdf
Ανοχή ±0.02% Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Σειρά VSM Λειτουργία του πίνακα 4.02 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.15W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.02 kOhms ±0.02% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil